f t g m
Copyright 2024 - Horská chalupa Cipís

Ubytování Krkonoše, Velká Úpa

V naší horské chalupě se nachází celkem 25 lůžek (2 přistýlky). V celkem 6-ti pokojích. Každý z těchto pokojů nabídne vlastní sociální zařízení (sprchový kout a toaleta). Žádný z pokojů není průchozí, a tak nabídne vždy dostatek soukromí.

Ubytování Krkonoše, Velká Úpa – dispozice pokojů

Jak již bylo uvedeno v naší chalupě se nachází celkem 6 pokojů.


 

3 x pokoj 6 lůžek
1 x pokoj 4 lůžka
1 x pokoj 3 lůžka
1x pokoj 2 lůžka

V zimním období preferujeme pronájem celého objektu pro větší skupiny, v letním naopak pronajímáme i samostatné pokoje. Kromě těchto pokojů se v přízemí nachází také velká společenská místnost. Celý objekt nabízí připojení k internetu pomocí WIFI.

Ubytování Krkonoše, Velká Úpa – společenská místnost

Společenská místnost nabízí dostatek prostoru a kompletní vybavení pro všechny naše hosty. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyňská linka (nádobí, varná deska, trouba, myčka, mikrovlnná trouba), dále zde najdeme 3x velkou lednici, 2 dětské židličky.

V této společenské místnosti je také k dispozici krb na dřevo velká televize se satelitem. Palivo do krbu je samozřejmě součástí ceny za ubytování.

Po předchozí domluvě zdarma k dispozici dětská postýlka.

 

Ubytování Krkonoše, Velká Úpa – další vybavení a informace

·         Součástí chalupy je také lyžárna, ke je samozřejmě možné uskladnit nejen lyže ale i cyklistická kola pro letní vyjížďky.

·         Určitě je také důležité zmínit, že celý objekt je nekuřácký.

·         Parkování je v letním i zimním období zajištěno přímo u chalupy a zdarma. V případě vydatného sněžení doporučujeme přeparkovat na parkoviště P6 přímo pod chalupou (120,- Kč/den).

·

Free Joomla Lightbox Gallery

Search